Okenní parapety

okenni-parapety

Žula je přírodní materiál, který má velmi široké uplatnění ve stavebnictví a architektuře. Je to jeden z nejlepších dokončovacích materiálů, který lze využít zároveň uvnitř budov i venku. Parapety, které jsou vyrobeny z tohoto materiálu, značně zvyšují estetiku interiéru a tvoří dodatečný dekorativní elementem.

Parapety z přírodního kamene jsou velmi trvanlivé, odolné vůči atmosférickým vlivům, lesknoucí se povrch lze snadno udržet v čistotě. Plní také dekorativní funkci. Široký výběr barev a profesionální služby v oblasti zpracování kamene umožňuje řešení přímo dle individuálních potřeb zákazníka.

Standardem je podleštěná hrana a okapová drážka, aby nedocházelo se stékání vody na stěnu.

Nabízíme nejatraktivnější škálu barev za konkurenční ceny. Žula je přírodní materiál, a ptoto změna odstínu, žilky a mikropraskliny nejsou na závadu a jen svědčí o tom, že se jedná o neobvyklý a jedinečný materiál.

Kamenné parapety obsahují rozmanitý systém žilek a zrnitost, které jim propůjčují bohatou škálou barev. Kamenné parapety patří do skupiny parapetů, které jsou velmi trvanlivé, odolné proti vodě a chemickým látkám, které se používají v domácnosti.