Sortiment

Pomníky

pomniky

Zakázková výroba hřbitovní architektury zahrnuje kompletní jednohroby, dvojhroby nebo urnové hroby, pomníkové díly, obruby(rámy), zákrytové - krycí desky a nápisové desky s nápisy a dekory (sekanými, pískovanými, gravírovanými, plastickými.) Vyrábíme také hrobové díly z umělého (teraco) kamene. 

Číst dál...

Kuchyňské desky

kuchynske-desky

Kuchyňské pracovní desky jsou nejvíce namáhané místo v kuchyni. Stále na nich nejen krájíme, skladujeme mokré nebo mastné nádobí či zpracováváme maso, zeleninu a jiné potraviny, ale také na ně pokládáme velmi horké či studené předměty.

Číst dál...

Okenní parapety

okenni-parapety

Žula je přírodní materiál, který má velmi široké uplatnění ve stavebnictví a architektuře. Je to jeden z nejlepších dokončovacích materiálů, který lze využít zároveň uvnitř budov i venku. Parapety, které jsou vyrobeny z tohoto materiálu, značně zvyšují estetiku interiéru a tvoří dodatečný dekorativní elementem.

Číst dál...

Schody a schodiště

schody-a-schodiste

Schodiště se řadí mezi nejviditelnější součásti každého objektu. Jeho uplatnění najdeme jak v interiéru, tak v exteriéru. Vyrábí se z mnoha materiálů. Jen málo z nich je však zároveň tak pevných a elegantních jako žula. Ta je svými skvělými vlastnostmi přímo předurčena k použití na místech tak namáhavých, jako jsou schody.

Číst dál...

Hřbitovní doplňky

hrbitovni-doplnky

Hřbitovní doplňky - mísy, vázy, lucerny, kříže, růže, schránky, urny

Číst dál...

Grilovací kameny

grilovaci-kameny

Grilovací desky z kamene mají spoustu nesporných výhod. Maso nepřichází do kontaktu s kouřem ani ohněm, takže je výsledek mnohem zdravější a maso o poznání chutnější.

Číst dál...

Doplňky do kuchyně

doplnky-do-kuchyne

Kamenné válečky a paličky na maso

Číst dál...

Obklady, dlažby

obklady-dlazby

Obklady a dlažby z žuly působí elegantně a nadčasově. Jsou populární pro své nenahraditelné technické vlastnosti, dlouhou životnost a originalitu každého výrobku. Žula je velmi praktická na údržbu a díky své struktuře si zachovává vždy čistý vzhled. V kombinaci s podlahovým vytápěním májí žulové dlažby nezaměnitelné tepelně kumulační vlastnosti.