Grilovací kameny

grilovaci-kameny

Grilovací desky z kamene mají spoustu nesporných výhod. Maso nepřichází do kontaktu s kouřem ani ohněm, takže je výsledek mnohem zdravější a maso o poznání chutnější.

Grilovací desku ochotně vyrobíme zákazníkovi i na počkání a dle jeho požadovaných rozměrů.

Při grilování na kamenných grilovacích deskách nedochází k žádnému kontaktu s plamenem, či kouřem. Kámen je rozpálen po celém povrchu stejně, takže dochází k plně rovnoměrnému propečení masa. Na správné adrese jste i pokud vám vadí typická spálená mřížka na mase.

V dnešní uspěchané době je snadná a rychlá údržba základním kamenem úspěchu jakéhokoliv výrobku. Jejich údržba je velice snadná a rychlá. Nikdy se vám nestane, že byste měli problém s připečeným kořením nebo výpečky. Všechny podobné nečistoty totiž jednoduše seškrábnete nerezovou škrabkou a poté utřete ubrouskem. Když kámen vychladne je snadné umyt ho za pomocí kovové drátěnky do úplné čistoty.

Pokud jste se rozhodli používat kamenné grilovací desky, nejste žádným způsobem limitováni na druhu grilu. Grilovací desky se hodí do plynových i elektrických grilů. Dokonce jim nevadí ani otevřený plamen při topení dřevem, či dřevěnými briketami.


Grilovací kámen 35 x 45 x 3cm - 460 Kč

Je možné vyrobit jakýkoliv rozměr grilovacího kamene.